Impulz Revue Impulz Revue na Facebooku Aktuálne · Archív · Objednávka · Kontakt

Editoriál

Číslo 3/2011 · redakcia · Čítanosť článku: 2321
 

Vážení čitatelia a predplatitelia Impulzu,

dovoľte nám poďakovať sa Vám za Váš záujem o revue Impulz, za vernosť a podporu. Redakčná rada s radosťou oznamuje, že napriek všetkým problémom, ktorým pri vydávaní čelíme, Impulz bude vychádzať i naďalej a v roku 2012 vstúpime do VIII. Ročníka.

Štruktúra každého čísla bude naďalej pozostávať z kratších názorov, dlhších článkov a recenzií kníh, filmov a divadelných predstavení. Ako ste si už všimli, občas sa budeme snažiť spestriť číslo rozhovorom so zaujímavými osobnosťami z domova alebo zo zahraničia.

V jednom roku predstavuje Impulz zhruba 500 strán pôvodných i prevzatých textov. Impulz naďalej vydávame, tak ako doteraz, bez nároku na autorské honoráre a odmenu za redakčnú prácu. Musíme sa však snažiť, aby príjem z predplatného a z tržieb za predaj v obchodnej sieti pokryl náklady na tlač a distribúciu Impulzu. Keďže tieto náklady zatiaľ pokryté nie sú, sme nútení po prvýkrát za sedem rokov od vydávania Impulzu prikročiť k zvýšeniu ceny.

Od roku 2012 sa bude cena jedného čísla 4 eurá. Predplatitelia budú zvýhodnení tak, že predplatné na celý rok bude 12 eur. Predplatitelia teda budú mať jedno číslo v roku zdarma.

Vážení čitatelia a predplatitelia,

veríme, že naše rozhodnutie prijmete s porozumením. Tešíme sa na ďalšie vydávanie Impulzu a ďakujeme Vám za Vašu priazeň.

Vaša redakcia

Copyright © 2005-2022 Impulz, všetky práva vyhradené.
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group.