Impulz Revue Impulz Revue na Facebooku Aktuálne · Archív · Objednávka · Kontakt

Editoriál

Číslo 1/2014 · redakcia · Čítanosť článku: 1815
 

Vážení čitatelia revue Impulz,
drahí priatelia,

v poslednom čísle sme sa na vás obrátili s naliehavou prosbou. Začali sme Impulz vydávať sami, odhalili sme pred vami realisticky situáciu, v ktorej sa nachádzame, a požiadali vás o zaplatenie zvýšenej ceny predplatného. Takmer polovica z vás zareagovala veľmi promptne, za čo sa vám chcem v mene celej redakcie poďakovať. Toto číslo vyšlo práve vďaka vám!

Mnohí z vás ste nám svoju náklonnosť prejavili aj tým, že ste nám poslali viac peňazí, ako je ročné predplatné, čo považujeme za dar, ktorým pomáhate nášmu spoločnému časopisu. Pribudlo nám dokonca viacero nových predplatiteľov, čo nás nesmierne teší, a za čo ďakujeme vám – naši noví predplatitelia, ale aj tým z našich čitateľov, ktorí náš časopis odporúčajú tým správnym ľuďom.

Žiaľ, musím napísať aj druhú časť správy. Polovica z vás, ktorí patríte k našim dlhodobým predplatiteľom, stále svoje ročné predplatné neuhradila. Žijeme hektickú dobu, včerajšie povinnosti rýchlo nahradia nové, a preto sme sa rozhodli, že vám pošleme časopis s poukážkou na predplatné ešte raz. Žiaľ, ak neuhradíte predplatné, nebudeme si môcť dovoliť poslať vám ďalšie číslo. Nemôžeme polovicu našich čitateľov žiadať, aby financovala časopis pre všetkých. Preto vás chcem poprosiť: tí z vás, ktorí si nájdu poukážku na úhradu predplatného, nám ešte ročné predplatné neuhradili, ak vás zaujíma čítanie tohto časopisu, ak chcete, aby prežil, podporte ho a predplaťte si ho. Ročné predplatné za štyri čísla je pätnásť eur.

Všetkých z vás, starých aj nových priateľov Impulzu prosím ešte o niečo: Ak poznáte niekoho, o kom si myslíte, že by Impulz mal čítať a nepozná nás, odporučte mu našu revue alebo nám pošlite jeho adresu a my mu pošleme prvé číslo zdarma.

Vážení čitatelia, drahí priatelia, prajem vám príjemné čítanie nového čísla. Verím, že sa v ňom opäť stretnete s textami, aké nenájdete nikde inde.

Copyright © 2005-2022 Impulz, všetky práva vyhradené.
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group.